Minetest

0.4.12

5.0

1

Minecraft gibi, fakat Ücretsiz ve Açık Kaynaklı

186.3k

Bu uygulamayı oyla

Minetest, Minecraft oyununa dayalı macera, hayatta kalma ve serbest stil oluşumlu bir oyundur. Farkı ise tamamen ücretsiz ve açık kaynaklı olması. Bu sebeple, kullanıcı sürekli olarak yeni içerik yükler.

Bu oyun Minecraft ile aynı yaratıcılığı sunar. Bu da blokları kırıp yerleştirebileceğiniz, araçlar ve diğer nesneler oluşturup binalar inşaa edebileceğiniz ve aklınıza gelebilecek herhangi bir şeyi yaratabileceğiniz anlamına gelir. Hepsini iki oyun modunda yapabilirsiniz: sandbox ve normal. İlkinde, sayısız gizli bloğa sahip olursunuz; normal modda ise hayatta kalmak için çok çalışmanız gerekir.

Minetest'in en iyi özelliği ise kendi sunucularınızı oluşturarak arkadaşlarınızla çevrim içi oynamanıza izin vermesidir. Bu da size bir düzineden fazla oyuncuyla alanı paylaşmanıza izin verir; herhangi bir binayı oluşturmak için birlikte iş birliği yapmanızı sağlar.

Minetest, Minecraft'e en iyi alternatif olarak karşımıza çıkar. Faydaları ve yapabilecekleriniz bununla sınırlı değildir, kendi ön görünüzle devam eder. Yapabileceğiniz en iyi şey resimleri kontrol etmek ve Minetest'in içindeki sınırsız potansiyeli görmektir.
Uptodown X